The Infernal Devices
Добре дошли в първия български форум за поредицата
The Infernal Devices

на Касандра Клеър. Потопете се в света на Ловците на сенки заедно с нас!

The Infernal Devices

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Raven

v_lady898

Laura-C

Luxuria

pepi

_eLi_

Vampire_Hunter

Lady_Mi

Hell Girl

darina_96

Share | 

nimfa - кратко описание

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
nimfa
Мундан
Мундан

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: nimfa - кратко описание   Нед Апр 10, 2011 5:49 pm

Здравейте!Казвам се Яница Еленска(името означава буйна река, а фамилията подчертава, че съм хваната от гората ;d).На 14 години(и няколко месеца).От Перущица съм и нямам братя или сестри.В момента живея и в Перущица, и в Пловдив.Уча във Френска езикова гимназия "Антоан дьо Сент Екзюпери" Пловдив.
Характер: Горделива съм и мързелива.Следвам собствени закони, руша принципи, не слушам никой и съм много взискателна.Умея да общувам с хората, но не съм особено социален човек, защото любимото ми място е вкъщи.Ако се опиша с една дума, то тя ще е странна(по - точно описание за мен няма).Мразя да ме критикуват!Честна съм, макар че не много директна.Мога да говоря още много за себе си, но първото качество, което изтъкнах ще бие на очи. Smile Мръсното подсъзнание ми работи на пълни обороти, ама като цяло не съм лош човек.
Ако имате въпроси към моя милост, питайте, аз със сигурност ще ви отговоря. Wink
Допълнително: Не съм чела Адските устройства, защото чакам първата книга от "Ибис", но като я прочета ще си изкажа мнението.Имам големи очаквания.Иначе от "Реликвите на смъртните" съм прочела първите три книги, но това беше още преди да излязат на български и почти всичко съм забравила.Даже имената на някои от главните герои ми убягват, така че моля ви, не ме мъчете много. Laughing
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

nimfa - кратко описание
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1