The Infernal Devices
Добре дошли в първия български форум за поредицата
The Infernal Devices

на Касандра Клеър. Потопете се в света на Ловците на сенки заедно с нас!

The Infernal Devices

Преместени сме в muse-bg.net

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
Top posters
Raven

v_lady898

Laura-C

Luxuria

pepi

_eLi_

Vampire_Hunter

Lady_Mi

Hell Girl

darina_96

Share | 

Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Luxuria
Мундан
Мундан

Брой мнения : 81

ПисанеЗаглавие: Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)   Пон Сеп 06, 2010 5:24 am

Няма как да минем без тази тема, след като 31-ви вече мина.
Сега, когато книгата вече излезе, изчетохте ли я? Аз лично преди броени минути я изчетох и нямам търпение да я обсъдя с някого.
Както си подсказва темата, онези, които не обичат спойлери, и чакат книгата да излезе на български (да се надяваме да е скоро), да не четат тази тема.

Какво мислите за Уил? Джем? Теса? Ами за всички други? Хареса ли ви историята? Нямате ли търпение да научите какви всъщност са плановете на злодеите? Коментирайте на свобода.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
darina_96
V.I.P.
V.I.P.

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)   Чет Сеп 09, 2010 8:41 pm

О-бо-жа-вам Уил! Толкова ми напомня на Джейс - нищо чудно, че са роднини!

Още съм на 5та глава, но върви бавно, защото вадя новите думи от книгата (имам я в оригинал)
v_lady898
Мундан
Мундан

Брой мнения : 145

ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)   Пет Сеп 10, 2010 4:30 am

Аз вчера приключих книгата. Много е интересна. Тъкмо като решиш, че си разбрал как ще се развият нещата, и те се променят. До последно вярвах, че наистина вампира е главният злодей. А после се оказа, че този, който най - малко подозирах е.
Интересно беше да се прочете за събития, извършени в миналото, да видиш как са мислили и действали тогава. Сигурно авторката е имала много за проучване, за да успее да пресъздаде стила на тези години.
П. С. Наистина Уил и Джейс си приличат. Страшно са готини и забавни!
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)   Пон Юни 06, 2011 9:18 am

Тукмо приключих с четенето на книгата. Макар да не знам анг. и дори до преди няколко месеца да не знаех за съществуването на тази поредица, бих могла да кажа, че съм изключително изненадана.

Книгата е интересна и завладяваща. Тя ме грабна още в началото.
Уил е... е, ами той си е Уил. Какво може да се каже за него. Един персонаж много по-различен от всички останали, които съм срещала. Една личност, която не може да е опише с дума или две.
Теса е момиче, което объркано, тъжно и търсещо истина.

След като научих за вампира и всички останали събития, които водеха след себе си "съвпадания", нарочих Нат за всичко. Вярвах до последно, че той е Магистъра и очаквах нещо малко по-различно от това, което всъщност беше.

Втората книга ще е също толкова добра. Вярвам в това.
1878 г. ... Никога до сега не бях чела нещо подобно. Очарована съм.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)   

Обсъждане на The Clockwork Angel (СПОЙЛЕРИ!)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» моментно настроение с текст на песен
» Тъмен ангел [Dark Angel]